Norėdami namuose sukurti didesnį jaukumą, padailinti langų ir visą namų interjerą, reikia nepamiršti, jog nepakanka vien įsistatyti langus. Labai puikus būdas pagyvinti namus, suteikti jiems naujų spalvų, yra naudoti ne tik mums įprastas užuolaidas ar žaliuzes, bet ir įvairius roletus ar romanetes.

Roletai.

Roletai yra praktiškas ir finansiškai prieinamas langų apdailos sprendimas. Roletai turi platų audinių ir tekstūrų pasirinkimą. Jie pritaikomi tiek šiuolaikiniame, tiek tradiciniame dizaine.

Apsvarstykite ir dvigubų roletų variantą – patogiai sutalpinti du roletai viename laikiklyje, iš kurių vienas puikiai apsaugos nuo akinančios šviesos, o kitas – sukurs funkcionalią lango uždangą. Pridėkite milteliais padengtą aliuminę roletų kasetę, taip sukurdami stilingą užbaigimą. Roletų dėka, jūsų namai bus kuo puikiausiai apsaugoti nuo akinamos šviesos. Galėsite susikurti norimą roletų variantą, maišant ir derinant įvairius roletų derinius, raštus, jų apdailą ir spalvas. Taip susikursite savo individualų skonį.

roletai langams

Roletų savybės ir privalumai:

 1.  Rinkitės iš atidaromų nuo viršaus arba iš atidaromų iš  apačios roletų.
 2. Audiniai gali būti permatomos apdailos, filtruojantys šviesą, su priedanga arba užtemdyti. Viengubi arba dvigubi būna ir užtemdyti ir su priedanga kartu.
 3. Įvairių spalvų pasirinkimas gali būti derinamas kartu su lambrekenu (trumpa užuolaidėle viršutinėje lango dalyje), siekiant turėti pilną kambario užtemdymą.
 4. Platus apdailos pasirinkimas: nuo paprasto, iškarpytos, nesimetriškos formos, dekoratyvinės iki aptakios formos.
 5. Visi roletai yra apsaugoti nuo vaikų.
 6. Roletai gali puikiai derintis su Jūsų namuose esančiais minkštaisiais baldais.
 7. Jūsu pasirinkimu, gali būti sumontuoti spyruokliniai arba tinkliniai roletai
 8. Stiprūs roletai pritaikyti padėti pakelti platesnei ir sunkesnei priedangai.
 9. Ekrano audinys leidžia jums mėgautis vaizdu pro langą dienos metu, tuo pačiu apsaugodamas jus nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.
 10. Atitinkamai suderinta spalva gali pagerinti kambario užtemdymą.
 11. Galima vienu metu reguliuoti ir keisti tris uždangas viename lange.

 

Romanetės.

Suteikite savo kambariui elegancijos su romanetėmis. Romanetės suteikia šilumos, šviesos ir privatumo kontrolę su blokavimo ir saulės filtravimo efektais. Jos, susikeldamos į klostes, suteikia apibrėžtą modernų vaizdą jūsų lange.

Romanečių savybės ir privalumai.

 1. Galima rinktis iš labai plataus stilių ir užbaigimo pasirinkimo, priklausomai nuo romanečių tipo.
 2. Romanetėmis labai patogu naudotis: tiesiog naudojantis greita grandimi jas paprastai pakeliant. Vyrauja trys stiliai: klasikinis, regento ir šiuolaikinis.
 3. Minkštos dekoratyvinės romanetės gali būti montuojamos tiek lango priekyje tiek išorėje, pasirenkant iš plataus audinių asortimento.
 4. Įvairus mechanizmo pasirinkimas: vieno prisilietimo grandis, standartinė virvelė, sunkusis laido fiksatorius didesnioms romanetėms.
 5. Kilnojamosios romanetės yra apsaugotos nuo vaikų.
 6. Puošnios romanetės su įtaisytu lambrekenu suteikia puikią išvaizdą galutinei lango apdailai.
 7. Rinkitės lambrekeną ir koordinuokite juostą taip, kad turėtumėte vienu prisilietimu valdomą romanetę.
 8. Romanetės puikiai dera virš durų arba langų suteikiant maksimalų vaizdą ir išskirtinumą.
 9. Romanetės turi geras izoliacines savybes, kai yra montuojamos lango ar durų išorėje.

Įdomus straipsnis apie seifus

Informacija apie roletų valymą